Wiele osób nie lubi odsłuchiwania swojego głosu. Często jest to blokadą przed nagrywaniem video, audio czy nawet prowadzeniem webinarów. TUTAJ znajdziesz odpowiedź dlaczego Twój głos brzmi inaczej na nagraniach:

A tutaj znajdziesz na to receptę:

Cykl warsztatów "Starter mówcy" to spotkania dla wszystkich tych, którzy chcą stawiać swoje pierwsze kroki z video, chcą uzyskać konstruktywny feedback, chcą okiełznać strach i polubić siebie w obiektywie.

Będzie merytorycznie. Każde zajęcia to omówienie tematu przewodniego wraz z przykładami oraz ćwiczenia praktyczne z panelem dyskusyjnym. Nie zabraknie również wskazówek typowo technicznych. Program został stworzony w oparciu o nasze doświadczenie w prowadzeniu lekcji indywidualnych. 

START: 17 września (poniedziałek) 18:30
Kolejne spotkania: poniedziałki o 18:30. Koniec 3 grudnia.

 

Najważniejsze informacje organizacyjne:

Zależy nam na stworzeniu małej, kameralnej grupy, która wspólnie przejdzie przez cały cykl warsztatowy. Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (lub przez formularz kontaktowy tutaj). W treści zgłoszenia prosimy o krótki opis dotychczasowych doświadczeń w nagrywaniu video (jeśli masz na swoim koncie jakieś nagrania to prosimy o link). Pozwoli nam to lepiej doprecyzować dokładny przebieg zajęć. Płatność za zajęcia będzie przyjmowana za miesiąc z góry (4x35=140zł). Istnieje możliwość wystawienia rachunku na firmę. 

WARSZTATY 1