mężczyzna mówi do mikrofonu

Dykcja i estetyka wypowiedzi to zajęcia ukierunkowane na ładne i wyraźne mówienie. Rozwiązanie dla osób pracujących z mikrofonem (również tym wbudowanym w telefonie), którzy wiedzą, że sposób wypowiadania się jest elementem wizerunku. Dobrze poprowadzona wypowiedź skupi uwagę słuchacza na odpowiednich elementach oraz utrzyma jego uwagę przez długi czas. Udane przemówienie publiczne to przecież nie tylko treść ale również sposób jej prezentowania. Dykcja i estetyka mówienia to praca nad wyrazistością, akcentowaniem, intonacją, oraz poprawnością językową. Polecane szczególnie dla osób, które planują lub już nagrywają treści (filmy, webinary, podcasty czy własne kursy online) oraz dla kandydatów na studia aktorskie i dziennikarskie.

Prawidłowa emisja głosu pomoże Ci przebić się ze swoją wypowiedzią i być słyszalnym. Pozwoli opanować ucisk w gardle po wysiłku głosowym, okiełzna chrypkę lub potrzebę ciągłego odchrząkiwania. Zajęcia będą pomocne również jeśli podczas mówienia brakuje ci oddechu, mocno zaciskasz zęby lub odczuwasz napięcie w obrębie szyi. Ćwiczenia emisji głosu pomagają wzmocnić głos, zmieniają jego barwę, nadają dźwięczności. stanowią element profilaktyki chroniąc przed zawodowymi chorobami głosu. To świetny pomysł dla osób, które chcą zadbać o głos ponieważ używają go jako swojego narzędzia pracy. Polecane szczególnie dla osób mocno wykorzystujących głos w pracy np. pracowników call center czy nauczycieli.

kobieta_słucha

Opinie

A jak mogę pomóc Tobie?

Usługi

Stacjonarne:

Diagnoza 120 zł
Zajęcia 80 zł/50 min
Materiały w cenie spotkania.

Online:

Diagnoza 120 zł
Trening dykcyjny 80 zł/ 50 min
lub 50 zł/30 min.

Pozostałe usługi online wyceniane indywidualnie w zależności od długości plików źródłowych i preferowanego czasu trwania zindywidualizowanego planu.